NAUJOVIŠKA RANKŲ APSAUGA – APSAUGO NUO BAKTERIJŲ, GRYBELIŲ IR VIRUSŲ

NAUJIENOS

“Savo naujos kartos rankų priežiūros aliejų pavadinome “Nematomomis pirštinėmis”, nes jo poveikis plika akimi nematomas, tačiau jis labai veiksmingai apsaugo – tarsi dėvint apsaugines pirštines”, – sako ODA LT laboratorijos atstovas.

Pasak jos, gaminyje naudojamas išskirtinis junginys “reHeal”, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga yra lantano nitratas.

“Šios veikliosios medžiagos antimikrobinis ir antivirusinis poveikis jau buvo aptartas mokslinėje literatūroje, tačiau mes pirmieji sukūrėme tikrą produktą su lantano nitratu. Šia veikliąja medžiaga praturtintas apsauginis aliejus veikia trimis būdais: prieš bakterijas, grybelius ir virusus”, – sako ji.

Tyrimai parodė, kad naujasis O.D.A. gaminys per 2 minutes nuo sąlyčio su oda suteikia 99,99 proc. apsaugą nuo galvijų betakoronaviruso1 (BcoV-1), geriau žinomo kaip koronavirusai, po 2 minučių nuo sąlyčio su oda, 99,99 proc. apsaugą po 3 valandų, sustabdo didžiosios daugumos grybelių augimą po 3 valandų poveikio ir 24 valandas nepertraukiamai slopina mikroorganizmų (bakterijų) augimą.

“Tyrimas buvo atliktas gerai žinomoje nepriklausomoje “Eurofins” laboratorijoje su 20 savanorių, kurie neturėjo jokių sveikatos sutrikimų ir nevartojo jokių vaistų, galinčių turėti įtakos tyrimui”, – priduria ODA LT laboratorijos atstovė spaudai.

Pasak jos, aliejus ne tik apsaugo nuo neigiamo išorinio poveikio, bet ir padeda prižiūrėti suskilinėjusią odą.

“Apsauginis aliejus pasižymi regeneracinėmis savybėmis: operacinių, terminių ir cheminių nudegimų žaizdos gyja greičiau. O dėl sudėtyje esančio glicerolio ir kitų intensyvių minkštinamųjų medžiagų rankų oda ne sausėja, o minkštėja. Todėl jį galima naudoti kasdien”, – sako ji.

Apsauginis rankų priežiūros aliejus “Invisible Gloves Protective Hand Care Oil” veikia tik tol, kol rankos nuplaunamos. Norint antimikrobinio poveikio, po plovimo jį reikėtų tepti dar kartą. Jį rekomenduojama naudoti 3 metų ir vyresniems asmenims.