CARE 7

Daugiafunkcinis kosmetologinis aparatas – 7 skirtingos funkcijos viename aparate

Pristatome Jums procedūrą susidedančią net iš septynių pažangiausiomis technologijomis paremtų ir vienas kitą papildančių etapų, kurios metu be skausmo ir nepatogumo suteiksime Jūsų odai visapusišką priežiūrą ir stangrinimą. Laiko ženklai ir smulkios raukšlės neturi jokios vilties atsilaikyti prieš šiuos mokslu paremtus metodus. Jauninanti veido procedūra ir raukšlių lyginimas su Care 7 aparatu vėl sugrąžins odos jaunystę ir grožį.

Techniniai parametrai: 

  • Svoris: 10 kg
  • Pagrindinio korpuso dydis (mm): 370 x 326 x 155
  • Radijo bangų dažnis: 1 MHz
  • Ultragarso dažnis: 1 MHz
  • Šveitiklio dažnis: 28 KHz
  • Krioterapija: 00–150C
  • Žemo dažnio lazerio bangų ilgis: 650 Hz, 12mmW
  • Elektros energijos suvartojimas: 150 VA

Veido atjauninimo procedūra su Care 7 aparatu vyksta 7 etapais

1. Šveitiklis. Ultragarso vibracija padidina vandens įsiskverbimo į poras greitį 28 000 kartus per sekundę. Taip pašalinamas sebumas, negyvos odos ląstelės ir nešvarumai. Šveitiklio pagalba naikinamos bakterijos, mažinama uždegimų atsiradimo rizika. Šveitikliu pašalinama nuo 20 iki 50 proc. raginio sluoksnio, todėl veikliosios medžiagos geriau įsiskverbia į epidermį.

2. Ultragarso masažuoklis. Ultragarso vibracija masažuoja odą – ji pajudinama milijonų kartų per sekundę. Šios funkcijos metu atpalaiduojami raumenų mazgai, taip pagerinamas veikliųjų medžiagų įsiskverbimas į odą. Oda tampa elastingesnė. Burbuliukai susiformuojantys vibracijos metu pašalina dulkes, išvalo odą.

3. Žemo dažnio lazeris. 650 nm bangų ilgis gerina odos regeneraciją, švelnina odą ir skatina žaizdų, kurias sukėlė invazinės odos priežiūros procedūros lazeriu, MTS, odos šveitimas ir aknės randai, gijimą. Patogi aparato galvutė atliekant veido masažą, veido masažinėmis linijomis, išgauna “liftingo” efektą.

4. Radio bangų masažas. Radijo bangų diatemija ir raudonieji šviesos diodai pagerina kraujotaką. Šio proceso metu skatinama kolageno gaminimosi sintezė, odos regeneracija. Tai išlaiko odą sveiką ir elastingą.

5. Elektroporacija. Ląstelėje esančios poros yra atveriamos ir užveriamos. Atvėrus poras padidėja veikliųjų medžiagų įskverbimas. Žalieji šviesos diodai reguliuoja melanogenezę.

6. Krioterapija. Krioterapija (00 – – 150) ramina odą ir sutraukia poras, todėl oda atrodo švelnesnė. Ši funkcija naudojama kaip baigiamasis žingsnis po visų kosmetologinių procedūrų, siekiant nuraminti odą.

7. Jonizacijos funkcija. Prijungus žnyplių tipo laidus prie kaukės ar marlės kaukė jonizuojama ir padidinamas veikliųjų medžiagų įsiskverbimas į odą.

DUK

Care7 aparatui ir antgaliams suteikiama 12 mėnesių garantija.

 

Dėl techninės priežiūros kreipkitės į savo pardavimų vadybininką.

 

Ženkliai sumažėja raukšlių gylis

Akivaizdžiai pagerėja odos elastingumas

Odos spalva tampa šviesesnė ir gaivesnė

Oda tampa lygesnė ir skaistesnė