Privatumo politika

Malonu, kad lankotės šioje svetainėje ir naudojatės mūsų paslaugomis! Mes vertiname kiekvieną bendradarbiavimą ir kiekvieną klientą, todėl itin atsakingai žiūrime į Jūsų duomenų privatumą.  Siekiame ne tik sąžiningai bei teisėtai tvarkyti bei prižiūrėti jūsų asmens duomenis, bet ir kiek įmanoma skaidriai bei aiškiai apie tai komunikuoti.

Todėl šioje Privatumo politikoje pristatome:

Atidžiai perskaitykite šį dokumentą, nes kiekvieną kartą lankydamiesi www.optimumderma.lt interneto svetainėje, mūsų Facebook paskyrose „ODA Klinika“ ir „ODA Kosmetika“, nepaisant to, kokį įrenginį tam naudojate, ar naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis, ar įsigijate UAB “ODA LT” prekes ar paslaugas kitais UAB “ODA LT” pardavimo kanalais, sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, mes apgailestaudami prašome nesilankyti mūsų svetainėje ir nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Ši Privatumo politika gali keistis be atskiro pranešimo, todėl prašome pasitikrinti kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje.

KAS MES ESAME?

Mūsų rekvizitai:

Jeigu esate jaunesnis nei 14 metų asmuo, galite su mumis susisiekti ir naudotis mūsų paslaugomis, bet negalite perduoti mums savo asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslams (pvz., prenumeruoti naujienlaiškių), jeigu tam neturite savo tėvų ar kitų teisėtų globėjų sutikimo.

KODĖL IR KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME?

Siekdami sudaryti paslaugų ir kitas sutartis, vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus ir administruoti savo klientus, galime rinkti:

Siekdami rezervuoti Jūsų vizito laiką, renkame:

Siekdami sukurti individualų kremą, renkame:

Siekdami administruoti elektroninę parduotuvę ir vykdyti klientų prekių užsakymus, klientui perkant be registracijos, renkame:

Siekdami administruoti elektroninę parduotuvę ir vykdyti klientų prekių užsakymus, klientui užsiregistravus svetainėje, renkame:

Siekdami išplatinti informaciją apie mūsų rekomenduojamus kosmetologus-specialistus savo interneto svetainėje (skiltyje „Mūsų specialistai“), renkame kosmetologo:

Siekdami organizuoti mokymus bei kitus renginius, renkame:

Jeigu Jūs esate konkursų, akcijų ar kitų mūsų organizuojamų žaidimų socialiniuose tinkluose laimėtojas, renkame:

Tiesioginės rinkodaros tikslais, siekdami pranešti jums aktualią informaciją, naujienas apie save ir savo teikiamas paslaugas, renkame:

Darbuotojų ir praktikantų atrankos į mūsų siūlomas darbo ir praktikos vietas tikslu, galime rinkti:

Įsiskolinimų administravimo tikslu Bendrovė gali rinkti kliento (ar tiekėjo):

Asmens duomenis Bendrovė gali gauti iš duomenų subjektų arba kitų šaltinių (pvz. gyventojų registro, trečiųjų asmenų teikiamų duomenų ar kita).

Informacija, kaip naudojate mūsų svetainės funkcijas.

Jeigu Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika. Daugiau apie tai skaitykite „Slapukai“.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus. Informacijos apie Jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju mes galime neleisti naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis, nes negalėsime užtikrinti jų kokybės. Mes pabrėžiame, jog nerenkame ir netvarkome perteklinių asmens duomenų. Visi duomenys, kuriuos renkame, yra būtini siekiant užtikrinti tinkamą ir pritaikytą paslaugų teikimą.

KOKIU PAGRINDU ŠIUOS DUOMENIS RENKAME IR KIEK LAIKO SAUGOME?

Siekdami sudaryti paslaugų ir kitas sutartis, vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus ir administruoti savo klientus, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 10 metų po sutarties pasibaigimo, paskutinio bendradarbiavimo ar derybų dėl sutarties sudarymo dienos. 

Siekdami rezervuoti Jūsų vizito laiką, duomenis renkame:  

Šiuos duomenis saugome 1 metus nuo paskutinio vizito dienos.

Siekdami atlikti veido odos analizę užsakant kosmetologo arba gydytojo-dermatologo konsultaciją, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 3 metus nuo paskutinio vizito dienos.

Siekdami sudaryti individualių procedūrų planą bei atlikti veido ir kūno procedūras, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 3 metus nuo paskutinio vizito dienos.

Siekdami sukurti individualų kremą, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 3 metus nuo paskutinio vizito dienos.

Siekdami administruoti elektroninę parduotuvę ir vykdyti klientų prekių užsakymus, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 3 metus nuo paskutinio kliento naudojimosi elektroninės parduotuvės paslaugomis ar svetainės turiniu dienos.

Siekdami išplatinti informaciją apie mūsų rekomenduojamus kosmetologus-specialistus savo interneto svetainėje (skiltyje „Mūsų specialistai“), duomenis renkame:

Šiuos duomenis viešiname visą sutartinių santykių su kosmetologu laikotarpį. Pasibaigus sutartiniams santykiams, duomenys iš mūsų internetinės svetainės yra šalinami. Kosmetologui pageidaujant (atšaukus sutikimą), jo duomenys gali būti pašalinti iš internetinės svetainės ir anksčiau.

Siekdami organizuoti mokymus bei kitus renginius, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 5 metus nuo atitinkamo renginio dienos.

Jeigu Jūs esate konkursų, akcijų ar kitų mūsų organizuojamų žaidimų socialiniuose tinkluose laimėtojas, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome iki sandorio įvykdymo. 

Vaizdo stebėjimo tikslais, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome iki 30 kalendorinių dienų nuo vaizdo užfiksavimo dienos, išskyrus atvejus, kai esama pagrindo manyti, kad yra užfiksuotas daromas nusikaltimas ar kiti neteisėti veiksmai (iki atitinkamo tyrimo ir (ar) bylos nagrinėjimo pabaigos). 

Siekdami tvarkyti Jūsų pateiktus prašymus, pasiteiravimus, paklausimus ir skundus, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 10 metų po Jūsų paskutinio kreipimosi dienos. 

Tiesioginės rinkodaros tikslais duomenis galime rinkti:

„asmuo, kuris teikdamas paslaugas ar parduodamas prekes Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatyta tvarka ir sąlygomis gauna iš savo klientų elektroninio pašto kontaktinius duomenis, gali naudoti šiuos kontaktinius duomenis savo paties panašių prekių ar paslaugų rinkodarai, jei klientams yra suteikiama aiški, nemokama ir lengvai įgyvendinama galimybė nesutikti arba atsisakyti tokio kontaktinių duomenų naudojimo pirmiau nurodytais tikslais, kai šie duomenys yra renkami ir, jei klientas iš pradžių neprieštaravo dėl tokio duomenų naudojimo, siunčiant kiekvieną žinutę“.

Šiuos duomenis saugome 5 metus nuo sutikimo gavimo dienos, o kai tiesioginė rinkodara vykdoma vadovaujantis LR Elektroninių ryšių įstatymo 69 str. – iki asmeniui išreiškus nesutikimą su tiesiogine rinkodara. Nepamirškite, kad tai padaryti galite bet kuriuo metu su mumis susisiekę el. paštu info@optimumderma.com arba telefonu +370 686 88 281.

Darbuotojų ir praktikantų atrankos į mūsų siūlomas darbo ir praktikos vietas tikslu, duomenis renkame:

Šiuos duomenis saugome 3 mėnesius nuo paraiškų pateikimo laiko pabaigos.

Įsiskolinimų administravimo tikslu Asmens duomenys saugomi iki įsiskolinimo administravimo (skolos likvidavimo) pabaigos bei atsižvelgiant į teisės aktų (Lietuvos Respublikos civilinio kodekso ir kitų) nustatytus ieškinio senaties terminus.

KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų asmeninius duomenis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims ir tik siekdami kokybiškai vykdyti savo paslaugas bei tinkamai įgyvendinti asmens duomenų tvarkymo tikslus. Kalbant konkrečiai, Jūsų duomenys gali būti perduodami:

Mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas, tai yra:

Mūsų partneriams, teikiantiems elektroninės bankininkystės, elektroninių atsiskaitymų, mokėjimo paslaugas, skolų išieškojimo paslaugas tai yra:

Visiems šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

KAIP APSAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Taip, mes imamės visų tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, tačiau nė viena svetainė nei internetu atliekama operacija, nei kompiuterių sistema ar tuo labiau belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Ir nors mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad apsaugotumėme Jūsų asmens duomenis, negalime garantuoti mūsų platformoje perduodamų Jūsų asmens duomenų absoliutaus saugumo. Perduodami bet kokią informaciją prisiimate ir su jos perdavimu susijusią riziką. Gavę Jūsų asmens duomenis, taikysime griežtas procedūras ir saugumo priemones tokių duomenų atžvilgiu.

JŪSŲ TEISĖS

Kiekvienas duomenų subjektas, t.y., kiekvienas iš Jūsų, kurio duomenys tvarkomi mūsų veikloje, turi šias teises:

Jei nebenorite, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ar turite bet kokį kitą prašymą ar nurodymą, susijusį su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, parašykite mums el. paštu info@optimumderma.com

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE 

Šioje interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių mes nekontroliuojame ir neatsakome už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės. 

SLAPUKAI

Šioje svetainėje yra naudojami griežtai privalomi, funkciniai, analitiniai ir tiksliniai (komerciniai) slapukai (angliškai žinomi kaip „cookies“), kurie padeda rodyti mūsų svetainę, padeda užtikrinti jos funkcionalumą ir patogią navigaciją. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia slapukai, galite rasti interneto svetainėje www.cookiecentral.com.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama Jums asmeniškai identifikuoti, o surinktus duomenis mes kontroliuojame. Tokie slapukai gali būti naudojami čia nurodytiems tikslams pasiekti:

Slapukų naudojimo metu sukurtų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Bendrovės teisėtas interesas. Mes nesusiejame lankytojo IP adreso ir elektroninio pašto adreso su duomenimis, kurie leidžia identifikuoti lankytoją. Tai reiškia, kad kiekvieno lankytojo apsilankymo sesija bus užregistruota, tačiau internetinės svetainės www.optimumderma.lt lankytojas liks anonimiškas.         

Griežtai privalomi, funkciniai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų svetaine sąlygaJei  atsisakysite šių rūšių slapukų, negalime užtikrinti, kaip mūsų svetainė veiks, kai joje apsilankysite.  Galite kontroliuoti tikslinių (komercinių) slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės  nustatymus. 

KAIP VALDYTI IR IŠTRINTI SLAPUKUS 

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, visada galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: https://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai[A1] 

SlapukokategorijaSlapukų pavadinimasSlapuko tikslasSlapuko saugojimo terminas
Griežtai privalomi slapukaicookies_choiceNaudojamas pasirinkimui dėl slapukų sutikimo nustatytiGalioja 1 mėnesį
Analitiniai slapukai_ga_gid_gat

_gcl_au
„Google Analytics“ slapukai, kurie naudojami išskirtinai
tam, kad galėtume įvertinti jūsų naudojimosi svetaine įpročius.
Atkreipiame dėmesį, jog esame įjungę IP anonimizavimą,
kuris reiškia, jog „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą ir
tokiu būdu užtikrins anonimiškumą. Google Analytics privatumo politika
Galioja 2 metus24 valandasIki sesijos pabaigos
6 mėnesius
Tiksliniai (komerciniai) slapukai_hjid

_hjIncludedInSample


PrestaShop-*****
Statistikos ir pirkėjų elgesio slapukai bei tinkamo parduotuvės veikimo užtikrinimui reikalingas slapukasGalioja 1 metusIki sesijos pabaigos25 dienos

Mūsų svetainėje taip pat gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų Privatumo politika.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Privatumo politika nėra aiški? Turite klausimų, prašymų, nusiskundimų? Pasikalbėkime apie tai! Savo užklausas siųskite el. paštu: info@optimumderma.com