Mūsų specialistai

Profesionalūs „Optimum Derma Aciditate“ kosmetologai gali rekomenduoti veido pilingo procedūras, kurios skatina ląstelių atsinaujinimą bei kolageno gamybą gilesniuose odos sluoksniuose.

Klinikose teikiamos ir aparatinės veido procedūros, atliekamos naujausiomis technologijomis paremtais metodais: jauninanti procedūra su Care 7 aparatu, odos senėjimo atstatymo procedūra su HIFU aparatu, bei neinvazinė mezoterapija be adatų bei mikro-adatų procedūra su „IN-MESO pen”.

Procedūrų metu naudojamos profesionalios kosmetikos priemonės, kurios padeda kovoti su iškilusiomis problemomis tiek odos paviršiuje, tiek gilesniuose jos sluoksniuose. Konsultacijų metu į pagalbą pasitelkiame naujausią diagnostinę įrangą, skirtą kuo tikslesniam veido odos būklės nustatymui. Veido odos tyrimai padeda mūsų specialistams suplanuoti maksimalaus efektyvumo individualų procedūrų planą, pasiūlyti tinkamiausius kosmetikos produktus bei priežiūros metodus.

Galime padėti rasti tinkamiausius sprendimus ne tik veido, bet ir kūno odos problemoms. Neretai nemalonios odos problemos, tokios kaip inkštirai ar aknė, veikia ne tik veido, bet ir nugaros odą. Šios ligos gali būti skausmo, infekcijų ar sumažėjusio pasitikėjimo savimi priežastimis. Siekiant atkurti sveiką nugaros odą siūlome nugaros valymo procedūrą, kurioje naudojama glikolio rūgštis skatina odos regeneraciją bei elastingumą, padeda atkurti odos drėgmės pusiausvyrą bei mažina uždegimines reakcijas. Kitas natūralus reiškinys, dažnai keliantis nepasitikėjimą savimi – atsiradusios ar išryškėjusios strijos. Strijos gali atsirasti dėl daugelio skirtingų priežasčių: greito augimo, staigių svorio pokyčių ar nėštumo metu. Polinkis į strijas gali būti genetiškai paveldėtas arba nulemtas hormoninių ir endokrininių ligų. Jei strijos Jums kelia diskomfortą, „Optimum Derma Aciditate“ specialistai gali padėti išlyginti strijų reljefą skatindami odos elastingumą organinėmis AHA rūgštimi. Po atliktų procedūrų ciklo galėsite džiaugtis stangresne ir švelnesne oda bei mažiau pastebimomis arba išnykusiomis strijomis.

Dėl teikiamų procedūrų kviečiame teirautis telefonu, elektroniniu paštu arba užsiregistruoti pirminei odos analizei ir kosmetologo konsultacijai.