Apie mus

Mūsų tikslas – kurti veiksmingus ir profesionalius kosmetikos produktus, kurie efektyviai sprendžia odos problemas, o akivaizdūs rezultatai išlieka ilgam. Ne veltui Optimum Derma Aciditate išvertus iš lotynų kalbos reiškia – Tinkamiausios rūgštys jūsų odai.

Apie mus

Mūsų tikslas – kurti veiksmingus ir profesionalius kosmetikos produktus, kurie efektyviai sprendžia odos problemas, o akivaizdūs rezultatai išlieka ilgam. Ne veltui Optimum Derma Aciditate išvertus iš lotynų kalbos reiškia – Tinkamiausios rūgštys jūsų odai.

OPTIMUM DERMA ACIDITATE

Įkūrėja, Irena Jokšienė

OPTIMUM DERMA ACIDITATE

Įkūrėja, Irena Jokšienė

Irena Jokšienė  – prekės ženklo „Optimum Derma Aciditate“ kūrėja. Biologijos mokslų magistrė, daugiau nei 20 metų dirbusi kosmetologe-eksperte, šiandien ji savo patirtį ir žinias naudoja kurdama inovatyvius ir efektyviai odos problemas sprendžiančius produktus.  Irena remiasi  dešimtmečius trukusiais moksliniais tyrimais , o dėl drąsių ir šiuolaikiškų sprendimų, leidusių sukurti itin veiksmingas formules,  dabar ji  viena lyderių tarp profesionalios kosmetikos gamintojų.

200

+

tūkst.+ PARDUODAMŲ produktų kas metus
1100

+

profesionalų grožio srityje, dirbančių su mūsų kosmetika
100

+

Kosmetika parduodama daugiau nei 100 MIESTŲ visame pasaulyje
2

KLINIKOS
1

AKADEMIJA
LAIKO JUOSTA

OPTIMUM DERMA ACIDITATE

2006 m.

Pirmieji produktai – profesionalios linijos gaminiai su glikolio rūgštimi ir namų linijos prausiklis su 7% glikolio rūgštimi. Produktai yra išskirtiniai dėl itin mažo konservantų kiekio ir minimalios formulės – tik patys svarbiausi ingredientai garantuojantys maksimalų rezultatą.

2015 m.

Atidaryta pirmoji “ODA klinika” Vilniuje, o 2017 m. dar viena “ODA klinika” atvėrė duris Kaune. Tai padėjo iš arčiau susipažinti su klientais, sužinoti jų odos problemas ir atrasti būtent jiems veiksmingus sprendimus bei kurti naujus produktus. Klinikose kiekvienam teikiamos individualios rekomendacijos kaip teisingai prižiūrėti savo odą ir sudėliojama tinkama rutina.

2017 m.

Pirmasis O.D.A. forumas. Nuo 2017 m. organizuojame kasmetinius forumus – įkvepiančias asmeninio ir profesinio tobulėjimo konferencijas kosmetologams. Juose pristatomos kosmetologijos naujienos, aptariamos profesinės tendencijos.

2019 m.

Aktyviai dalyvaujame didžiausioje tarptautinėje parodoje COSMOPROF Bologna.

2021 m.

Pristatytas ReHeal® – unikalus veikliųjų medžiagų junginys, kurio pagrindinis elementas yra lantano nitratas. Šis junginys veiksmingai skatina odos ląstelių regeneraciją, todėl puikiai tinka norint atkurti jos būklę.

2021 m.

Mūsų laboratorijos biochemikų sukurta FCP®(Full Control Peels)- inovatyvi, visiškai kontroliuojama ir efektyvi mono rūgščių derinimo technologija.

2022 m.

Aukso medalis parodoje “Rinkis prekę lietuvišką“. Kremas riebiai odai su juodojo kmyno aliejumi buvo įvertintas aukščiausiu apdovanojimu.

MŪSŲ MISIJA IR VERTYBĖS

„Optimum Derma Aciditate” misija – kurti itin veiksmingus ir ilgalaikį poveikį turinčius kosmetikos produktus, galinčius ne tik pagerinti odos būklę, bet ir išspręsti jos problemas. Siūlome individualias procedūras ir priemones, pritaikytas kiekvieno kliento poreikiams.

Trys svarbiausi dalykai, kuriais remiamės siekdami savo misijos:

MOKSLAS:  Aukštos kvalifikacijos  mūsų specialistai, pasitelkdami savo žinias biologijos, dermatologijos ir kosmetologijos srityse, kuria inovatyvias ir efektyvias formules, kad jūsų oda  būtų sveika ir švytinti.

RŪGŠTYS: Mūsų prekės ženklas „Optimum Derma Aciditate“ gimė iš idėjos sukurti rūgštinius produktus, skirtus odos priežiūros specialistams. Mūsų rūgštimis praturtintų produktų veiksmingumas sprendžiant įvairias odos problemas – nuo bėrimų iki senėjimo yra įrodytas tyrimais.

INOVACIJOS: Ne tik naudojame  pažangiausias technologijas, bet ir patys ieškome modernių sprendimų odos priežiūros problemoms spręsti. Mūsų patentuotas  veikliųjų medžiagų junginys „ReHeal“® – tai  galimybė keisti kosmetikos rinką ir kurti unikalius, naujausiomis mokslo žiniomis pagrįstus produktus.

Daugiau

MŪSŲ KURTA IR REGISTRUOTA INOVACIJA

Su pasididžiavimu pristatome mūsų laboratorijoje sukurtą ir registruotą prekės ženklą ReHeal® – lantano (retojo žemių elemento) nitrato junginį. Moksliškai įrodyta, kad jis pasižymi veiksmingomis regeneracinėmis savybėmis.

Trejopas  ReHeal®  poveikis:
• 99,99 % priešmikrobinis – apsauga 24 val.
• Priešvirusinis BcoV-1 – pradeda veikti per 2 minutes
• Priešgrybelinis – po 3 val. sustabdo daugumos grybelių augimą

ReHeal® naudojamas: Odos balzame, Atkuriamajame serume su vit. C (skirtas ir profesionalams, ir klientams namuose), Rankų aliejuje ,,Nematomos pirštinės‘‘, Kreme su ichtiolu, Poras valančioje kaukėje (skirta profesionalams).

Daugiau

Remdamiesi išsamiais moksliniais tyrimais, gautais rezultatais taip pat savo  praktika ir patirtimi kosmetologijos srityje, mes odos problemas sprendžiame  itin kokybiškai ir saugiai.

Mūsų produktai yra:

SKIRTI PROFESIONALAMS

Tik apmokyti specialistai turi teisę naudoti mūsų profesionalios linijos produktus, taip pasiekiami geriausi rezultatai.

INDIVIDUALIZUOTI
Turėdami platų produktų pasirinkimą, mes esame pasiruošę spręsti bet kokią odos problemą ir pasiūlyti kiekvienam asmeniškai pritaikytas odos priežiūros procedūras ir kasdieninę rutiną.

INOVATYVŪS
Mūsų produktai yra kuriami modernioje laboratorijoje, naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir inovatyvią įrangą.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MŪSŲ PRODUKTŲ POVEIKĮ:

Daugiau

MOKYMŲ AKADEMIJA

Savo partneriams norime suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir padėti jiems pasiekti geriausių rezultatų, todėl nuolat ieškome ir tobuliname naujus odos priežiūros metodus bei protokolus, paremtus moksliniais tyrimais.

Mūsų pažangiausia mokymo programa – „ODA Akademija“ – suteikia eksperto lygio išsilavinimą kosmetologams, siekiantiems tobulinti savo įgūdžius ir žinias odos priežiūros srityje.

Nuo 2021 metų, esame surengę daugiau nei 70 mokymo kursų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 200 specialistų.

Daugiau

2022 metais mūsų riebiai odai skirtas kremas su retinoliu ir juodojo kmyno sėklų aliejumi buvo apdovanotas aukso medaliu už savo inovatyvią formulę ir tyrimais pagrįstus rezultatus.

Nepriklausomos tarptautinės laboratorijos atlikto tyrimo metu įrodyta, jog šis kremas jau po mėnesio naudojimo sumažina sebumo išsiskyrimą net ketvirtadaliu!*

Remiantis nepriklausomos laboratorijos J.S. Hamilton Poland Sp. Z o.o. atliktu tyrimu, kurio ataskaitos Nr. 371634/19/CGDA, nustatyta, kad po 28 d. pastovaus kremo naudojimo, sebumo išsiskyrimas vidutiniškai sumažėjo 21%.

Pirkti