MIKROADATINĖ MEZOTERAPIJA

(IN-MEZO PEN TERAPIJA)

Mezoterapija – tai terapinė technika, kurios metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius suleidžiama mažų dozių vaistinių ar biologiškai aktyvių medžiagų.

Mezoterapijos poveikis

Mezoterapijos poveikis – vietinis, mezoterapinės medžiagos nepatenka į kraujotaką, todėl nesukelia jokių sisteminių pašalinių reiškinių. Atliekant procedūrą oda ne tik aprūpinama jai reikalingomis medžiagomis, bet skatinami ir natūralūs odos atsinaujinimo mechanizmai (fibroblastų –ląstelių, atsakingų už kolageno sintezę, stimuliacija, elastino sintezė). Mezoterapija skatina odos atjauninimą, koreguoja mimikos raukšles, veikia prieš gilias raukšles ir odos suglebimą, didina odos elastingumą, koreguoja randus, šviesina pigmentines dėmes esant hiperpigmentacijai, gerina riebios odos būklę ir veikia prieš aknę, nes gerina medžiagų apykaitą audiniuose, veikia riebalines ląsteles, jas skaidant ir pašalinant (lipolitinis poveikis).

Techniniai parametrai: 5 greičiai (5000, 7000, 10000, 12000, 15000), papildoma baterija, lengvai pritaikomos galvutės nuo 0.2 iki 2 mm.

Mikroadatinė terapijai sukūrėme mezoterapijos kokteilius, tinkamus skirtingoms odos problemoms spręsti ir geresniems rezultatams pasiekti.

 

 

Mezoterapiniai kokteiliai

Mezoterapijos metu naudojami mezoterapiniai veikliųjų medžiagų kokteiliai, kurie yra visiškai sterilūs ir saugūs, pritaikomi pagal kliento odos poreikį.

1. ŠVIESINAMAS MEZOTERAPINIS KOKTEILIS su vitaminu C 2% – pigmentacijai mažinti;
2. MELAZMA MEZOTERAPINIS KOKTEILIS su 1,8 % TXA – hiperpigmentacijai ir odos raudoniui mažinti;
3. STIMULIUOJANTIS MEZOTERAPINIS KOKTEILIS su hialurono rūgštimi – intensyviai drėkina, stangrina odą, lėtina senėjimo procesus;
4. MEZOTERAPINIS KOKTEILIS SPUOGUOTAI ODAI su salicilo rūgštimi ir niacinamidu – gydo spuogus, valo poras, slopina uždegimą.

Mezoterapija – aktyvi procedūra, kuri gali sukelti paraudimą, patinimą, niežėjimą arba deginimo jausmą, bet tai praeis per kelias valandas.

Pasinaudokite naujausiais mokslo atradimais, kad džiaugtumėtės nuostabia ir jaunatviška oda!

DUK

IN-MESO PEN aparatui ir antgaliams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Proven Results

Proven Results Proven Results

Proven Results

Proven Results Proven Results Proven Results

Proven Results

Proven Results Proven Results Proven Results Proven Results

Proven Results

Proven Results Proven ResultsProven Results Proven Results