GINTARO RŪGŠTIS – PADEDA KOVOTI SU RUDENĮ ATSIRANDANČIAIS ANKSTYVO SENĖJIMO POŽYMIAIS

VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA

Kiekvieną rudenį savo veido oda besirūpinančios moterys ieško naujų būdų, kaip užkirsti kelią pirmiesiems senėjimo požymiams, atsirandantiems dėl saulės vonių sezono. Tačiau kosmetologai primena, kad norint išsaugoti jauną ir sveiką odą, nereikėtų laukti, kol pasirodys pirmosios raukšlelės – oda reikia rūpintis iš anksto. Todėl dabar specialistai vis dažniau rekomenduoja modernią odos priežiūros alternatyvą – organinę gintaro rūgštį, kuri užkerta kelią odos senėjimui.

Pasibaigus saulės vonių sezonui, vis daugiau klientų grįžta į kosmetologų kabinetus pastebėję pirmuosius ankstyvo senėjimo požymius. Jau rugsėjo mėnesį daugelis pradeda skųstis nemaloniais veido odos pokyčiais – sausumu, pleiskanojimu, pleiskanojimu ir odos elastingumo praradimu.

Dėl per didelio saulės poveikio nyksta kolageno ir elastino skaidulos, todėl odoje atsiranda rimtų pokyčių dermos arba derminiame odos sluoksnyje, todėl veiksmingiausias būdas sustabdyti šį senėjimo procesą – gintaro rūgštis, kuri ne tik padeda išvengti ankstyvų senėjimo požymių, bet ir pastebimai sušvelnina jau atsiradusias raukšles.

“Gintaro rūgštis padeda per labai trumpą laiką pasiekti nedelsiant matomą rezultatą odai, kuriai pasireiškia pirmieji senėjimo požymiai. Ši rūgštis skatina energijos gamybą odos ląstelėse, stimuliuoja regeneracijos procesus ir suaktyvina odos apsaugines funkcijas, todėl suglebusi oda tampa stangresnė, lygesnė ir švytinti”, – sako rūgštinės kosmetikos prekės ženklo “O.D.A.” įkūrėja Irena Jokšienė. – Ši rūgštis ne tik apsaugo odą nuo perteklinių oksidacinių reakcijų arba laisvųjų radikalų, bet ir valo ją nepažeisdama apsauginio barjero. Todėl gintaro rūgšties turinčių kosmetikos priemonių poveikis pastebimas labai greitai, o rezultatai yra ilgalaikiai.”

Gintaro rūgštis, priklausanti organinių dikarboksirūgščių grupei, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios lengvina lėtines odos ligas, reguliuoja odos drėgmės balansą ir riebalinių liaukų veiklą. Rūgštis, veikdama viršutiniame odos epidermio sluoksnyje, pašalina negyvas ląsteles ir skatina naujų gamybą, atverdama poras ir taip padidindama odos pralaidumą kitoms kosmetikos gaminių veikliosioms medžiagoms.

“Moterims, kurios pastebi pirmuosius odos senėjimo požymius, rūgštinės kosmetikos ekspertai visada pataria išbandyti gintaro rūgšties monopilingą, kuris pasižymi ne tik tuo, kad stabdo priešlaikinį senėjimą ir lygina smulkias linijas bei raukšles, bet ir aktyvina reguliacinius procesus, reguliuojančius kraujagyslių sienelių elastingumą ir melanino apykaitą, todėl neleidžia atsirasti pagurklių ir pigmentacijos. Po gintaro rūgšties monopolio oda atgauna drėgmės pusiausvyrą, o klientų nebekankina paburkimas ir tamsūs ratilai paakių zonoje”, – sako klinikos ODA įkūrėja.

Ieškodami efektyviausių sprendimų, kaip kovoti su pirmaisiais odos senėjimo požymiais, šiemet mokslininkai pripažino vieną labiausiai pasiteisinusių šiuolaikinių metodų – gintaro ir hialurono rūgščių derinio naudojimą kosmetikoje. Nors hialurono rūgštis pripažinta veiksmingiausia odos drėkinimo priemone, mokslininkai atrado būdą, kaip dar labiau sustiprinti odos struktūrą ir užtikrinti jos stangrumą bei drėgmę – naudojant gintaro rūgštį, kuri, neutralizuodama laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, todėl šios dvi rūgštys skatina ir odos mikrocirkuliaciją, ir elastino bei kolageno sintezę, stabdančią pirmuosius senėjimo požymius.

“Turime pripažinti, kad odos senėjimas yra neišvengiamas ir kad kiekvienas galiausiai veidrodyje pamatysime pirmąsias raukšles savo veide, – sako I. Jokšienė. – Kad ir kas nutiktų, turime mylėti savo odą ir priimti jos pokyčius. Toks supratimas leis mums ir toliau rūpintis savo oda, ją drėkinti, maitinti ir saugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių. Atėjus rudeniui vis daugiau laiko praleidžiame namuose, o tai leidžia kasdien skirti pakankamai dėmesio tinkamai odos priežiūrai ir retkarčiais palepinti ją drėkinamąja kauke. O svarbiausia prisiminti, kad ir kokius produktus išbandytume, didžiausius odos pokyčius visada atneš harmoningo gyvenimo būdo atradimas”, – sako I. Jokšienė.