KAIP PRIŽIŪRĖTI JAUTRIĄ, PARAUDUSIĄ ODĄ?

SVEIKATA

Vilkligės priežastys

I. Odos paraudimą ir padidėjusį jautrumą gali sukelti išorinės aplinkos veiksniai:

Jei ilgą laiką nesiimama jokių prevencinių priemonių, problema gali išsivystyti į rožinę (gana sudėtingą odos ligą).

II. Odos paraudimą gali sukelti ryškus paviršinis kapiliarų tinklas, taip pat alerginės odos reakcijos. Dėl šių problemų pirmiausia reikėtų kreiptis į dermatologą, kuris paskirs gydymą. Baigus gydymą, estetikas gali atlikti procedūras arba pasiūlyti priemones gydymo rezultatams įtvirtinti.

ODA kosmetika ir profesionalios procedūros yra veiksmingos prevencinės priemonės, padedančios išvengti rimtesnių odos problemų.

PROCEDŪROS KOSMETOLOGO KABINETE

Cheminiai šveitimai (pilingai) su pasirinktomis rūgštimis padeda padidinti odos pralaidumą veikliosioms medžiagoms. Rūgštis procedūrai parenkama pagal esamą odos būklę: pieno rūgštis tinka jautriai odai, o glikolio rūgštis – nejautriai odai. Visada pradėkite nuo mažesnės koncentracijos rūgšties.

Neutralizavus rūgštį, ant sausos odos rekomenduojama tepti serumą:

ODA raminamasis serumas su kordicepsu – unikalus ODA produktas, sukurtas sudirgusiai, paraudusiai, itin jautriai ar alergiškai odai. Produkto sudėtyje yra kiniškojo kordicepso ekstrakto – bioaktyvaus ingrediento iš Himalajuose augančio augalo, kuriame gausu beta karotino, vitaminų E ir C bei mineralų seleno ir cinko. Serumas, praturtintas įvairiaspalvių kempinių ekstraktu, pasižymi dirginimą mažinančiomis savybėmis, saugo odą nuo padidėjusio jautrumo, kurį sukelia neigiamas aplinkos poveikis, ir yra stiprus antioksidantas.

ODA serume “Dilated Capillaries” esantis tetrapeptidas padeda sumažinti išsiplėtusių kraujagyslių sukeltą paraudimą ir použdegiminius požymius. Priemonė pasižymi odą lyginančiomis savybėmis ir stangrinamuoju poveikiu. Tetrapeptidai mažina uždegimo metu išsiskiriančių interleukinų kiekį, todėl sumažėja paraudimas, išsiplėtusios kraujagyslės ir použdegiminiai požymiai, tokie kaip padidėjusi pigmentacija ar odos putlumas.

ODA atkuriamasis serumas, kurio sudėtyje yra stabilios formos vitamino C. Vitaminas C stiprina odos imunines savybes, veikia kapiliarų sienelių susitraukimo mechanizmą ir skaistina odą. Tai veiksminga pagalba suglebusiai, pavargusiai, papilkėjusiai odai. Serumas pastebimai stiprina odos struktūrą, pasižymi balinamuoju poveikiu ir mažina pigmentines dėmes.

ODA Repair Serum su vitaminu C yra tirštesnės konsistencijos produktas, praturtintas veikliosiomis medžiagomis ir rekomenduojamas išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui, po nudegimų ar stipraus odos sudirginimo po procedūros. Priemonė pasižymi odą regeneruojančiomis ir dirginimą raminančiomis savybėmis. Serumas padeda odai nusiraminti, ypač po nudegimų saulėje ar kalnų nušalimų; jis maitina ir atkuria natūralią drėgmės pusiausvyrą. Tai išskirtinis produktas, kurio sudėtyje yra stabilios formos vitamino C, taip pat lantano junginių, kurie suaktyvina ląstelių regeneraciją, pagreitina odos gijimo procesą ir greitai išsprendžia problemą.

Alginatinės kaukės ir raminamasis kremas po procedūros ypač tinka rūgštinio pilingo procedūrai užbaigti.

PRIEMONĖS, SKIRTOS NAUDOTI NAMUOSE

Tęsiant gydymą namuose, rekomenduojama naudoti vieną iš pirmiau nurodytų serumų ir kitus ODA produktus.

ODA atkuriamasis kremas sausai ir (arba) jautriai odai, kurio sudėtyje yra fermento Kudzu Zymbiosome, apsaugančio nuo alerginių reakcijų, avokadų ir migdolų aliejų, atkuriančių drėgmės pusiausvyrą, apsaugančių nuo neigiamo aplinkos poveikio, šerpetojimo, uždegimo, raminančių ir stiprinančių odos imunitetą. Ypač tinka naudoti po rūgštinio šveitimo, kai oda gali tapti sausa, jautri ir sudirgusi.

ODA maskuojamasis kremas jautriai odai, kurio sudėtyje yra Kudzu Zymbiosome, ramina odos paviršių, apsaugo (SPF15) nuo UV spindulių; neužkemša porų, ypač gerai maskuoja reljefo ir spalvos nelygumus. Kremo tonas lengvai prisitaiko prie individualaus odos atspalvio.

ODA kaukė nuo raudonio, naudojama du kartus per savaitę. Praturtinta veikliosiomis medžiagomis (telangyn peptidu ir troksiurutinu), kurios stiprina kapiliarų sienelių pralaidumą ir veikia jų susitraukimo mechanizmus. Taip pat ramina sudirgusią odą, mažina paraudimą ir išsiplėtusių kapiliarų matomumą.

Tinkamai sudarytas procedūrų ciklas ir kruopščiai parinktos naminės priemonės veiksmingai pagerina arba visiškai išsprendžia paraudimo problemas.