KREMAI PO PROCEDŪROS – JŲ SVARBA IR PASKIRTIS
Pirmasis etapas yra parengiamasis, kurio metu veido, dekoltė ir kt. oda nuvaloma, pašalinami nešvarumai, negyvos ląstelės ir riebalų perteklius. Priešingu atveju ant veido susikaupę riebalai ar negyvos ląstelės neleis veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.
Antrasis etapas yra aktyvinimo etapas. Šio etapo tikslas – padidinti odos pralaidumą veikliosioms medžiagoms ir, pasiekus aktyvumo piką, įterpti veikliųjų medžiagų koncentratus arba serumus. Odos pralaidumo aktyvinimo būdai – masažas, cheminis šveitimas, aktyviosios kaukės, elektroporacija arba jonoforezė. Tinkamai paruošus odą, priklausomai nuo odos būklės ir sprendžiamos problemos, dedami veikliųjų medžiagų koncentratai arba serumai.
Trečiasis etapas – raminamasis etapas. Tai baigiamasis procedūros etapas, kurio metu oda nuraminama po procedūros ir “grąžinama” į normalią fiziologinę būseną. Tam naudojamos pasirinktos veido kaukės ir kremai. Kremo pasirinkimas yra ypač svarbus, nes po procedūros kremas ilgai išliks ant odos paviršiaus. Tinkamai parinktas jis sustiprins procedūros poveikį ir pagerins rezultatą. Tačiau netinkamai parinktas kremas gali sudirginti ir pažeisti odą. Po cheminio šveitimo labai svarbu, kad kremo sudėtyje būtų UVA/UVB filtrų, regeneruojančių, raminančių ir drėgmę atkuriančių veikliųjų medžiagų. nPo intensyvesnių masažų reikėtų naudoti kremus, kurie suteiktų raminamąjį poveikį ir atkurtų drėgmę.