ŠIUO LAIKOTARPIU BŪTINA YPATINGA RANKŲ PRIEŽIŪRA

SVEIKATA

Žiemos sezono metu šaltos, sausos, drėgmės stokojančios rankos ir odelės tampa dar labiau pažeidžiamos dėl visuotinės koronaviruso COVID-19 pandemijos metu plačiai naudotų dezinfekuojamųjų skysčių. Nuolat dezinfekuojamos rankos tampa sausos ir pažeidžiamos, todėl šiuo laikotarpiu sausų rankų priežiūrai reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

ODA maitinamasis rankų kremas su sraigių koncentratu ir migdolų bei avokadų aliejais sukurtas siekiant veiksmingai atkurti odos drėgmės balansą, intensyviai ją maitinti ir minkštinti. Unikalus, intensyviai drėkinantis šio rankų odos priežiūros produkto komponentas – sraigių koncentratas – pasižymi ne tik drėkinamosiomis, bet ir elastingumą didinančiomis bei senėjimą stabdančiomis savybėmis.

Sraigių koncentratas išgaunamas iš sraigių (Helix aspersa) sekreto (gleivių). Ši žaliava nuo seno naudojama kosmetologijoje. Jos teigiamas poveikis pastebėtas Čilės sraigių ūkyje, tiekiančiame produkciją Prancūzijos maisto pramonei. Galimas teigiamas poveikis pradėtas tirti, kai pastebėta, kad rankų sužeidimai labai greitai gyja, o darbuotojų rankų oda visada buvo švelni ir minkšta.

Intensyviai maitinančioje (ir drėkinančioje) ODA rankų kremo formulėje naudojamas sraigių koncentratas, išgautas iš ekologiniuose ūkiuose auginamų sraigių, kurios specialiai šeriamos ekologiškomis daržovėmis ir griežtai kontroliuojamas pesticidų ir herbicidų kiekis. Sraigių išskyros filtruojamos 2 kartus ir stabilizuojamos, kad būtų išgauta žaliava, vadinama koncentratu. Jame gausu mukopolisacharidų, kurie suteikia odai apsauginių, drėkinamųjų savybių. Jame taip pat yra natūralios glikolio rūgšties, kuri atkuria natūralų drėgmės balansą, regeneruoja ir skaistina. Sraigių koncentrato sudėtyje yra alantoino, kuris pasižymi odą saugančiomis ir raminančiomis savybėmis; elastino ir kolageno, kurie yra odos stangrumo komponentai; aminorūgščių ir vitaminų A, E ir C, kurie pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Svarbu ne tik drėkinamosios, maitinamosios ir atkuriamosios savybės, bet ir tai, kad rankų priežiūros priemonė būtų malonios tekstūros, natūralaus kvapo, greitai įsigertų ir ant rankų nepaliestų riebių likučių. Būtent tai siūlo “ODA maitinamasis rankų kremas su sraigių koncentratu ir natūraliais augaliniais aliejais, tokiais kaip migdolų ir avokadų. Šio produkto sudėtyje nėra dažiklių. ODA laboratorijos duomenimis, 50 ml šio rankų kremo turėtų pakakti vidutiniškai 50 kartų.

Apsaugokite rankas nuo neigiamo aplinkos poveikio ir nepamirškite rankų kremą (ne tik moterims, bet ir vyrams!) naudoti kartu su antivirusinėmis dezinfekavimo priemonėmis, kurios dabar yra jūsų kasdienės higienos dalis.