TEMINIAI SEMINARAI

Seminarai, skirti praplėsti žinias apie pasirinktą odos problemą. Seminarų metu pristatoma kaip atskirti ir įvertinti pasirinktą odos problemą, kokios veikliosios medžiagos ir kosmetiniai preparatai veiksmingiausi jai spręsti, patariama apie namų linijos produktų pasirinkimą kliento naudojimui po procedūrų kaip tęstinę terapiją. Po teorinės medžiagos seks viena parodomoji procedūra.

Kvalifikacijos kėlimo kursai (Praktiniai mokymai)

Praktiniai seminarai, skirti praplėsti praktines žinias apie pasirinktą odos problemą. Grožio industrijos ekspertai dalinasi žiniomis apie procedūras, technikas, protokolus garantuojančius geriausius rezultatus.

KONFERENCIJOS

Vienos dienos mokslinės konferencijos, skirtos praplėsti žinias apie pasirinktą odos problemą, inovaciją ar technologiją. Konferencijos metu geriausi savo sričių specialistai pristato moksliniais straipsniais bei ilgamete darbo patirtimi pagrįstą medžiagą.

OPTIMUM DERMA ACIDITATE FORUMAS’24

Kasmetinis kosmetologijos ekspertų forumas Optimum Derma Aciditate‘24 šiemet grįžta su ypatinga programa ir kviečia kosmetologijos entuziastus susiburti išskirtinei patirčiai!