Seminaras dėmės ir randai po spuogų. Sprendimo būdai kosmetologo praktikoje

Data:

2024-05-22

Laikas:

11:00

Renginio lokacija:

Ką daryti kai spuogų gydymo etapas baigėsi, tačiau apie juos primena nemalonūs randai ar pigmentinės dėmės? Dažnai sulaukiame šio klausimo iš partnerių kosmetologų, tad surinkome geriausius savo sričių žinovus ir parengėme Jums informatyvų nuotolinį seminarą apie randus bei dėmes atsirandančias po spuogų.

SEMINARE JŪSŲ LAUKIA:
  • Teorinė dalis apie použdegiminę hiperpigmentaciją ir eritemą, randų tipus bei jų susidarymą;
  • Optimum Derma Aciditate rekomendacijos kaip spręsti šias odos problemas praktikoje;
  • Parodomoji procedūra

LEKTORĖ: Kristina Urbonaitė

KADA? Gegužės 22 d. 11:00 – 13:00

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, prisijungimo nuorodą kartu su patvirtinimo laišku gauna kiekvienas įsigijęs bilietą. Rekomenduojame užtikrinti, kad seminaro metu turėtumėte stabilų interneto ryšį.

PAPILDOMA INFORMACIJA:
  • Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt. Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis Privatumo politika www.optimumderma.lt
  • Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami – todėl prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. UAB „ODA LT“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.
  • Mokymai skirti tik profesionaliems kosmetologams-kosmetikams, dermatovenerologams. Organizatorius pasilieka teisę paprašyti konkrečias žinias liudijančio dokumento (kosmetologijos kursų baigimo sertifikato ar kt.). Jei dalyvis neatitinka nurodytų reikalavimų, organizatorius grąžins už bilietą sumokėtus pinigus ir atšauks galimybę dalyvauti mokymuose.

Užsiregistruokite:

Bilietai: Bilietų Kiekis: Bilieto kaina
Dėmės ir randai po spuogų. Sprendimo būdai kosmetologo praktikoje ONLINE

Dėmės ir randai po spuogų. Sprendimo būdai kosmetologo praktikoje ONLINE

20,00 EUR
Kiekis: Iš viso
Dalyvių skaičius 100

Renginio Informacija

  • 2024-05-22 11:00   -   13:00
Pasidalinti Events:
Pridėti į kalendorių
0 Item | Nemokamai
View Cart