AZAHEAL® PROCEDŪRŲ SISTEMOS PRISTATYMAS | ONLINE

Data:

2024-02-21

Laikas:

11:00

Renginio lokacija:

Tai seminaras, skirtas  kosmetologams, turintiems kosmetologo išsilavinimą

Aknė ir rožinė, tai vienos dažniausiai pasitaikančių veido odos problemų kosmetologo kabinete. Turime tam sprendimą – AzAheal® system! Seminaro metu pristatomi AzAheal® system procedūrų protokolai bei atliekama parodomoji procedūra.

Lektorė: Kristina Urbonaitė

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, 24val. iki seminaro pradžios dalyviams bus suteikta prisijungimo nuoroda. Rekomenduojame užtikrinti, kad seminaro metu turėtumėte stabilų interneto ryšį.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

  • Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt. Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis Privatumo politika www.optimumderma.lt
  • Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami – todėl prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. UAB „ODA LT“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.
  • Mokymai skirti tik profesionaliems kosmetologams-kosmetikams, dermatovenerologams. Organizatorius pasilieka teisę paprašyti konkrečias žinias liudijančio dokumento (kosmetologijos kursų baigimo sertifikato ar kt.). Jei dalyvis neatitinka nurodytų reikalavimų, organizatorius grąžins už bilietą sumokėtus pinigus ir atšauks galimybę dalyvauti mokymuose.
Dalyvių skaičius 100

Renginio Informacija

  • 2024-02-21 11:00   -   13:00
Pasidalinti Events:
Pridėti į kalendorių
0 Item | Nemokamai
View Cart